O nas

ElprosysFirma ElproSys Sp. z o.o. powstała w 2000 roku, od samego początku jej istnienia, głównym celem było i jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań i oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Początkowo firma zatrudniała kilka osób, jednak wraz z dynamicznym rozwojem oferowanych produktów zatrudnienie z każdym rokiem rosło i obecnie firma zatrudnia na stałe ponad 15 osób. Pracownicy naszej firmy to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści w zakresie elektroniki, automatyki i programowania z ogromną pasją i wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Zespół Elprosys jest głęboko zaangażowany w dostarczanie bezkonkurencyjnych rozwiązań w skali całego świata.

Na dzień dzisiejszy firma Elprosys jest wiodącym producentem urządzeń do programowania i korekcji elektronicznych liczników samochodowych a najważniejszym produktem jest tester diagnostyczny DiagProg, który już od ponad 10 lat jest stale rozwijany i unowocześniany. Obecna, trzecia już generacja urządzenia jest jednym z najczęściej wybieranych tego typu urządzeń na świecie, co potwierdzają wyniki sprzedaży oraz przede wszystkim stale rosnąca rzesza zadowolonych klientów i nowe rynki zbytu.
Mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych produktów, firma stale rozwija działania związane z obsługą serwisową oraz zapewnieniem fachowej pomocy technicznej dla swoich klientów.
Obecnie wyroby oznaczone logo ElproSys oferowane są w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in. we Włoszech, Francji, Niemczech, Brazylii, Wenezueli, Meksyku, a z każdym rokiem liczba odbiorców stale rośnie, co jednoznacznie potwierdza że oferowane wyroby cieszą się dużym uznaniem wśród klientów na całym świecie.

budynek
Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były ściśle dopasowane do potrzeb odbiorców a proponowane rozwiązania zawsze o krok wyprzedzały ofertę konkurencji.